na cestách
s evanjeliom

Kde sme


Povolani a poslani
Štvrtok, 10. august 2017

Si povolaný a máš poslanie, ktoré ti zveril Otec milosrdenstva. Poznáš ho? V tomto mimoriadnom roku, kedy Cirkev obracia svoj pohľad na mladých, vieru a povolanie, ti ponúkame niektorú z duchovných obnov. Inšpiruj sa životom Božích mužov a žien, ktorí naplnili svoje povolanie a poslanie. Vstúp do hĺbky Božieho slova v spoločenstve misionárov verbistov a preži čas Božej prítomnosti, ticha a modlitby.


Duchovná obnova je určená mladým mužom vo veku od 17 do 35 rokov. Každý posledný víkend v mesiaci môžeš navštíviť Misijný dom sv. Arnolda Janssena v Bratislave (okrem októbra, ten strávime v Terchovej). Svoju účasť môžeš nahlásiť na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povoľte JavaScript vo Vašom prehliadači. , najneskôr do 20. dňa v danom mesiaci. (Bližšie info. taktiež na tejto adrese).


Prednášky a program zabezpečujú: P. Ján Kušnír SVD, P. Igor Král SVD, P. Milan Toman SVD, P. Thomas Tulung SVD.Príspevok na ubytovanie a stravu je dobrovoľný.

V modlitbe Páter Milan SVD

 Kníhkupectvo VerbumMisijný omšový spolokNová kniha kázní pátra Milana BubákaZaložené na CMS Joomla! Optimalizované pre Firefox 3.5 a testované pre InternetExplorer 8.
Na začiatok